[rev_slider alias="woocommercebig"]
To my, polski Amsterdam

To my, ekipa #LegalizacjaTOfakt, zawsze gotowi pomóc, doradzić, tak abyś poczuł się tak, jak w holenderskim kofiku. Naszą misją jest odkłamywanie konopi w Polsce, a w ten cel wierzymy tak mocno, jak mocno konopie pomagają Polakom w ich codziennym życiu. 🌱

Cannabis sativa L. to również relaks i odprężenie. Waporyzujemy by, czuć się spokojni i gotowi na wszystko. Oferowane przez nas produkty najpierw sprawdzamy sami, by do Twojej dyspozycji trafiały tylko te najwyższej jakości.

Stań się częścią naszej coffeeshop’owej rodziny i razem z nami twórz uśmiechniętą Polskę! 💚

Oferujemy szeroki asortyment produktów z konopi oraz akcesoria pozwalające korzystać z właściwości kannabinoidów na wiele sposobów.

Szeroki wybór produktów takich jak oleki CBD, olejki CBG, susz konopny, kosmetyki na bazie konopi oraz żywność wzbogaconą o wyciąg z Cannabis sativa L. pozwala wielbicielom konopi na uzupełnienie niedoborów kanabinoidów w naturalny sposób.

Darmowa wysyłka od 300 zł!
#zostanwdomu
Sprawdź gamę naszych produktów i zamów online

Opinie naszych Klientów

Coffeeshop Amsterdam Polska
Ocena Social
4.8
Na podstawie 58 recenzji
Ocena Google
4.6
Na podstawie 41 recenzji
Ocena Facebook
5.0
Na podstawie 17 recenzji
Preferencje prywatności
Gdy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem przeglądarki z określonych usług, zwykle w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.